הפודקאסט מנהלות על כוס קפה נולד מתשוקה של שתינו לניהול, מרצון לתת מהידע והניסיון,  שלנו לתת מנעד דיעות רחב לכל  מה שמעניין בניהול כדי שכל אחת ואחד יוכלו לקחת מה שנכון ומתאים להם ולארגון. חשוב לנו לתת לכם כלים פרקטיים ולהתייחס  גם לנושאים  שלא תמיד קל לדבר עליהם… אצלנו אין פילטרים ועריכות .. הכל לפנים. וכל זה בצ'יל , על קפה… כי הדרך חשובה ואנחנו הכי נהנות לעשות זאת עם כוס קפה ואולי אפילו מאפה 😉 

הפודקאסט מצפן בקריירה – הפודקאסט שחוקר את המורכבויות של מציאת עבודת החלומות שלך בתוך האתגרים המנטליים והמעשיים של שוק העבודה המודרני.

חיפוש עבודה יכול להיות משימה לא פשוטה. החל מיצירת קורות החיים המושלמים ועד לשליטה באמנות הנטוורקינג, כל שלב מציג את סט האתגרים הנפשיים והמעשיים שלו. הצטרפו אלינו כשאנו חושפות אסטרטגיות להתגבר על ספק עצמי, להתמודד עם המהמורות שבדרך ולנווט בטכניקות חיפוש העבודה המתפתחות ללא הרף.

בין אם אתם צעירים חסרי ניסיון שעושים את הצעדים הראשונים שלכם לעולם המקצועי או אנשי מקצוע ותיקים שמעוניינים לשנות /לשדרג את הקיים, הפודקאסט הזה חיוני לכם, לעצות מעשיות, תובנות מומחים וסיפורי הצלחה מעוררי השראה.

הצטרפ/י אלינו לקבוצת וואטסאפ ייעודית שבה נעביר לך תכנים יומיים שיעזרו לך להתגבר ולהתנהל נכון יותר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה מנטלית – מחכים לך שם https://chat.whatsapp.com/IhmYPKGK3K61jQfpjtACOr

RSS הפרקים